Proje taşımacılığı tamamen yükünüze özgün bir operasyonel yönetimi ve teknik uzmanlığı gerektiren bir süreçtir. Söz konusu proje kargo olduğunda güvenlik, zaman, doğru ekipman ve hat seçimi kritik bir öneme sahiptir. Doğru bir danışmanlık ve organizasyon hizmeti sürecin pürüzsüz bir biçimde sonuçlandırılmasını sağlayacak temel etmendir. Profesyonel kadromuz , uygun şartları sağlamak amacıyla  yükünüzün  ebat, ağırlık ve endüstriyel özelliklerini tespit edip;  bu doğrultuda en uygun olan özel ekipmanı (Open Top, Flat Rack, Super Flat Rack) seçer. Özel tip konteynere yüklenmesi mümkün olmayan mallar  konteyner gemisinde dökme biçiminde, Ro-Ro veya dökme gemiler ile taşınır. Proje taşımalarında verdiğimiz tamamlayıcı servisler;  low bed veya özel araç ile yapılan ara nakliyelerin yol izinleri, eskort araç,  vinç , kurulum, sertifikalandırma, akreditif ve sigorta danışmanlığıdır. 

Özel yükleriniz için ithalatta  başta Çin ve Uzakdoğu limanlarında deneyimli olan firmamız,  ekstrantik pres, cnc torna makinası, plastik enjeksiyon makinası, anahtar teslimi fabrika, otomasyon hattı taşıması, matbaa ve iş makinaları gibi yatırım ürünlerinin nakliye organizasyonunu gerçekleştirir. 

İhracatta ise özellikle Afrika ve Ortadoğu ülkelerine, Türkiye’nin herhangi bir yerinden global inşaat projeleri, matbaa, baskı , tel örme ve paketleme makinalarının taşınmasını sağlar.

threeline lojistik karayolu taşımacılığı