Nedne Biz?

Hakkımızda

“Sizi Geleceğe Taşıyoruz”

Vizyonumuz

Gelişmiş ülkelerde uluslararası lojistik kavramı, taşıma ve tedarik boyutundan daha ileri bir anlam ifade etmektedir. Hemen hemen her sektörün vazgeçilmez bir unsuru  haline gelen uluslararası lojistik sektörü  işletmeleri değişime zorlamaktadır. Çalışanlar, müşteriler, tedarikçiler ve hissedarlar gibi farklı paydaşları bir araya getiren uluslararası lojistik zinciri etkin bir değişim yönetimi gerektirmektedir. 

Ayrıca böyle bir hizmetin gerçekleştirilmesine imkân sağlayacak olan altyapı çalışmalarının (liman, demir yolu, kara yolu, antrepo, vb. hususlar) sağlayacağı fayda da önemli bir yer tutmaktadır. Ülkemiz uluslararası lojistik bakımından stratejik bir konuma sahip olması dolayısıyla, mevcut altyapısının geliştirilmesi, ulaştırma politikalarındaki hızlı değişim ve bu konudaki  mevzuatların  uygunlaştırma çalışmaları ile  uluslararası lojistik sektörün parlayan yıldızlarından biridir.

Misyonumuz

Uluslararası taşıma sektöründe emin adımlarla kendine yer açmaya çalışan firmamız tamda lojistik kelimesinin tanımına uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Gerek gümrüklü ve gümrüksüz antrepolarda gerekse çözüm ortağımız olan gümrük müşavirliği ile kapınızdan alınan bir emtia yı istediğiniz yere alternatif uluslararası taşıma şekilleri ile teslim etmekteyiz. Bir başka alternatif olan kurye taşımacılığında da hizmet veren firmamız aynı zamanda danışmanlık hizmeti de vermektedir.